Architektura!

Nowy portal tematyczny!

Posted by admin | December - 15 - 2018 | Comments Off
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to najważniejsze wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko dobre refleksje. Warto je zorganizować w ciekawym lokalu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być odpowiednia pod względem wielkości, żeby było wolne miejsce na ustawienie stołów oraz na parkiecie dla tańczących. Na pewno duża jakość lokalu jest ważna. Przystrojenie sali powinno być dokładnie opracowane, oświetlenie nie rażące, jednak nie za ciemne. Wielu gości doceni ładne dekoracje kwiatowe. W pobliżu sali weselnej musi być parking, gdzie będzie można pozostawić pojazd. Sala mogłaby mieć jeszcze jedno pomieszczenie, w którym można się przebrać, pozostawić rzeczy, zregenerować się przez kilka minut. Nie warto wynajmować małej sali, dlatego że zabawa może być nie udana, a przyjęcie weselne to przede wszystkim taniec i muzyk. Jeśli muzyka jest grana na żywo to zdecydowanie trzeba zapewnić przestrzeń dla zespołu muzycznego. W takim miejscu należałoby postawić wodę, z uwagi na to, że artystom zdarza się, że zasycha w gardle i muszą napić się wody.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie powinna być duszna. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji brak to powinno się udostępnić alternatywę w postaci otwierania sali i wietrzenia jej. Sala właściwie wentylowana to miejsce perfekcyjnie, umożliwiające parkietowe szaleństwo. Gdy jest niewystarczająca ilość tlenu to ludzie niemiłosiernie się pocą, szybko męczą i nie mają ochoty się bawić. Podłoga nie może być zbyt śliska, aby bawiący się nie połamali nóg. W sali należy także ułożyć ciekawe dodatki – tak jak pisaliśmy na początku – jednak nie nazbyt dominujące – na przykład kompozycje z lilii lepiej sobie darować. Zapach tych roślin jest duszący oraz męczący. Nie sprawdzi się w ogóle, będzie natomiast powodował, że zaproszeni szybko poczują się zmęczeni.

Umiejscowienie sali

Lokalizacja sali weselnej jest ważna – w przypadku gdy dookoła budynku z salą weselną położony jest park lub duży ogród to rodzina oraz przyjaciele mogą wyjść, pospacerować, bez spięcia pokonwersować z towarzyszami zabawy. W przypadku gdy hotel zlokalizowany jest przy hałaśliwej ulicy to ludzie nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie wolno palić. W obiekcie weselnym muszą być łazienki – warto aby więcej niż dwie. Zabawy weselne bywają duże – na 50, 100 czy 200 osób. Takie przyjęcie weselne musi mieć odpowiednią infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym przygotowywane są potrawy lub są odgrzewane gotowe dania. To zaplecze musi być należycie wentylowane, żeby zapachy z kuchni nie wchodziły na salę weselną. Przydałaby się także szatnia, w której można zostawić okrycia wierzchnie gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, żeby można ofiarować gościom do domu jedzenie, jeżeli zostaje po weselu.
Zatem odpowiednie zaplanowanie jest ogromnie ważne. Pojemność sali, jej wystrój a także umiejscowienie mają zasadnicze znaczenie dla zwycięstwa planu o nazwie wesele.
źródło: Sale weselne Kraków

Comments are closed.